Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 280 producten.
Eén op één aangepaste 99 Alumina keramische componenten door bewerkingsproces
| productnaam: | Aangepaste keramische component / 99 Alumina keramische onderdelen / Structurele bewerking van keram |
|---|---|
| Het Tarief van de hitteuitbreiding (10-6K-1):: | 10 |
| treksterkte: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Alumina Ceramische Componenten met Diëlektrische Constante 9,6 & Analysevoltage 20 KV/Mm
| Warmtegeleidingsvermogen: | 20-30 W/m.K |
|---|---|
| Vorm: | vast lichaam |
| Max Operating Temperature: | 1800°c |
IATF16949 Keramische behuizing van alumina keramische componenten met een dichtheid van 3,9 g/cm3 en ROHS-hardheid ≥85
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Rohs Hardness: | ≥85 |
Zeer nauwkeurige Alumina Keramische Componenten met Iatf16949 Keramische Behuizing en Thermische Schokbestendigheid 250℃
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High Gas Tightness Corrosion Resistant Polished Alumina Ceramic Components and Rings for Extreme Conditions
| Dielectric Constant: | 9.6 |
|---|---|
| Thermal Conductivity: | 25 W/mK |
| Package: | Carton |
High Dielectric Constant Alumina Ceramic Components for Extreme Environments and Temperature Applications
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
|---|---|
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Hoge dichtheid 3.9 G/cm3 Alumina keramische componenten met 20 KV/mm doorslagspanning en 250℃ thermische schokbestendigheid
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Volume Density: | ≥3.65 |
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
Ivoorwitte aluminiumoxide keramische componenten met buigsterkte 358-550 Mpa, nul waterabsorptie en thermische geleidbaarheid 20 W/mK
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
|---|---|
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
| Tolerance: | ±0.02 Mm |
High-Performance Alumina Ceramic Components with Dielectricity Constant 9-9.7 / 1MHz.25C, Maximum Use Temperature 1600-1650℃, and Flexural Strength 200-400 MPa
| Usage: | Ceramic Chamber DC Contactor Assembly |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Maximum Use Temperature: | 1600-1650℃ |
Witte Alumina Ceramische Componenten 9,0 Mohs-Hardheid
| Samenpersende Sterkte: | 1000-2000 Mpa |
|---|---|
| Warmtegeleidingsvermogen: | 20-30 W/m.K |
| Max Operating Temperature: | 1800°c |

