Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 280 producten.
Isolatiealuminiumoxide Ceramische Componenten95% AL2O3 Relais Ceramische Assemblage
| Chemische ingrediënten: | AL2O3 alumina ceramische componenten |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Geavanceerde de Fabrieksalumina van de Techniekkeramiek Ceramische Componentenschakelaar voor Relais
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 Alumina Ceramische Componenten |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Op maat gemaakte industriële aluminium keramische componenten voor zuurstofsensoren
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
aluminiumoxide van energievoertuigen Ceramische Componenten 3.82g/Cm3 Ceramisch aan Metaalassemblage
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
3.6-3.9 G/Cm3-Alumina Ceramische Componenten met Warmtegeleidingsvermogen 20-30 W/M.K
| Max Operating Temperature: | 1800°c |
|---|---|
| Materiaal: | Ceramisch Alumina |
| Analysevoltage: | 20 KV/mm |
Custom aluminium keramische componenten 200-400 MPa Buigsterkte
| Volume Density: | ≥3.65 |
|---|---|
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
| Shape: | Customized |
Ivoor Alumina Keramische Componenten 20 KV/mm Doorslagspanning
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Form: | Solid |
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
Hoogwaardige aluminiumoxide keramische componenten met een diëlektrische constante van 9-9,7, een thermische geleidbaarheid van 20 W/mK en een tolerantie van ±0,02 mm
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
|---|---|
| Size: | Various Sizes Available |
| Thermal Conductivity: | 20 W/mK |
High Precision Alumina Ceramic Components with ±0.02 mm Tolerance and 358-550 Mpa Flexural Strength
| Mechanical Strength: | High |
|---|---|
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
Hoogwaardige aluminiumoxide keramische componenten met 0% waterabsorptie, 20 W/mK thermische geleidbaarheid en ≥3,65 volumieke dichtheid
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Volume Density: | ≥3.65 |
| Tolerance: | ±0.02 Mm |

