Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 280 producten.
Harde aluminiumoxide Ceramische Componenten Speciale Functionele Ceramische Schakelaar voor Verwarmer
| Productnaam: | Ceramische Schakelaarblokken/Speciale Functionele Keramiekdelen |
|---|---|
| AL2O3 Inhoud: | 90% - 99% |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Wit of Ivoor 99,5% Al2O3 Alumina Ceramische Componenten 3.6g/Cm3 3.9g/Cm3
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Alumina van de schuringsweerstand Ceramische Componenten99% Al2O3
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
De ceramische Verwarmer99% Alumina Ceramische Componenten isoleerden Slijtvast
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
99% Al2O3 Alumina Ceramische Componentenerosie Bestand 3.6g/Cm3 3.9g/Cm3
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Hoge Alumina van de Elasticiteitsmodulus Ceramische Componenten 99,8% Al2O3
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Gepolijste aluminium keramische ring met breukspanning 20 KV/mm Rohs hardheid ≥ 85 en dielectriciteitsconstante 9-9,7 / 1MHz.25°C
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Wear Resistance: | High Wear Resistance |
| Rohs Hardness: | ≥85 |
Alumina keramische schaal met gasdichtheid ≤1.0*10^-11, tolerantie ±0.02 mm en thermische schokbestendigheid 250℃ voor de halfgeleiderindustrie
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
|---|---|
| Form: | Solid |
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
Hoog slijtvast aluminium keramische behuizing met een hardheid van 9 Mohs en een breukspanning van 20 KV/mm voor Al2O3 componenten
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Chemical Ingredients: | Al2O3 Alumina Ceramic Components |
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
1800°C Max Operating Temp Alumina Ceramic-Ring 1012 Ω.Cm Isolatieweerstand
| Materiaal: | Ceramisch Alumina |
|---|---|
| Thermische Uitbreiding: | 7.2×10-6/K |
| Analysevoltage: | 20 KV/mm |

