Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 280 producten.
Alumina Ceramic Plate with 9-9.7 Dielectricity Constant at 1MHz.25C for High Dielectric Strength and 1600-1650℃ Maximum Use Temperature
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
|---|---|
| Maximum Use Temperature: | 1600-1650℃ |
| Form: | Solid |
Alumina van de de Delenassemblage van het fabrieksiso9001 Automobiele Relais 95 Ceramische Huisvestingscomponenten
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
EV het relais metalliseerde Hoge aluminiumoxide Ceramische Metaal Ceramische Samenstelling
| Productnaam: | Relais Ceramische Huisvesting/Ceramische Relaishuisvesting |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Geïsoleerde aluminium keramische behuizing met hoge chemische weerstand en thermische schokbestendigheid tot 250 °C
| Werk tijd: | ≤30ms |
|---|---|
| thermische isolatie: | hoog |
| Slijtvastheid: | hoog |
Lage Warmtegeleidingsvermogen99% Alumina Ceramische Producten voor het Elektrische Verwarmen
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Alkali Bestand Verzegelde aluminiumoxide Ceramische Ringenisolatie voor Batterij
| Productnaam: | Gemetalliseerde aluminiumoxide Ceramische Ringen/Ceramische Isolatie voor Batterij |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Acid Resistant Alumina Ceramic Rings Ivory Pump Seal
| Productnaam: | Gemetalliseerde Alumina Ceramische Ringen/Ceramische Isolatie voor Batterij |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
95 AL2O3 aluminiumoxide Ceramische Ringen Elektroisolatie voor Voertuigtechniek
| Productnaam: | Gemetalliseerde aluminiumoxide Ceramische Ringen/Ceramische Isolatie voor Batterij |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Verbindingsaluminiumoxide Ceramische de Isolatieringen 550Mpa van de Ringenindustrie
| Productnaam: | Gemetalliseerde aluminiumoxide Ceramische Ringen/Ceramische Isolatie voor Batterij |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
95% fijne Alumina Ceramische O-ring
| Productnaam: | Gemetalliseerde Alumina Ceramische Ringen/Ceramische Isolatie voor Batterij |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |

