Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 280 producten.
Geavanceerde de Precisie van China van de Techniekkeramiek Ceramische het Machinaal bewerken Ring
| Productnaam: | Geavanceerde de Precisie van China van de Techniekkeramiek Ceramische het Machinaal bewerken Ring |
|---|---|
| Materiaal: | Ceramisch Alumina 96 95 |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
99% Alumina Materiaal Aangepaste keramische onderdelen Hoge hardheid in gele kleur
| productnaam: | Aangepaste keramische component / 99 Alumina keramische onderdelen / Structurele bewerking van keram |
|---|---|
| Het Tarief van de hitteuitbreiding (10-6K-1):: | 10 |
| treksterkte: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Schurings Bestand 95% Alumina Douane Ceramische Zekering met Gaten voor Zekeringsbescherming
| Naam van het product: | Aangepaste Ceramische Component 99 Alumina Ceramische Delen/Structurele het Machinaal bewerken Ceram |
|---|---|
| Het Tarief van de hitteuitbreiding (10-6K-1):: | 10 |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Geavanceerd Technisch Al2O3 van de 95 Aluminiumoxidekeramiek Alumina Ceramisch Omhulsel
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Aangepaste 95% 96% elektrische keramische plaat met verguld
| Naam van het product: | Aangepaste 95% 96% elektrische keramische plaat met verguld |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Al2O3 van ivoor het Elektronische Ceramische Componenten Alumina Ceramische Solderen aan Metaalschakelaar 3.6-3.9g/Cm3
| Chemische ingrediënten: | 96 Al2O3 Ceramisch Alumina |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Aangepaste Gemetalliseerde Alumina Keramiek met Isolatieweerstand >1012Ω
| Isolatieweerstand: | >1012Ω |
|---|---|
| Diëlektrische Constante: | 9.0-10.0 |
| Materiaal: | Gemetalliseerde Alumina Keramiek |
Aluminium-oxide-keramische buisfusiebedekkingen voor nieuwe energievoertuigen, HEV
| Productnaam: | Iso9001 de Ceramische Alumina van de Beschermingsbuis Elektro95% Gemetalliseerde Buis IATF16949 van |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
95% hoog aluminium elektrische keramische isolatoren
| Productnaam: | 95% hoog aluminium elektrische keramische isolatoren |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Het witte Gemetalliseerde Alumina Gebaseerde Keramiek Solderen met Metaal voor de Schakelaar van EV gelijkstroom
| Productnaam: | Relais Gemetalliseerde Alumina Ceramische/Ceramische gelijkstroom Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |

