Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 280 producten.
Hoge Al2O3 van de Breukhardheid 99% Ceramische Producten voor Machines
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
9.0-10.0 diëlektrisch Constant Metallized Ceramic >20KV/Mm voor Toestel
| Samenpersende Sterkte: | >400MPa |
|---|---|
| Volumeweerstandsvermogen: | >1014Ω.cm |
| Grootte: | aangepast |
De hoge Hardheidsaluminiumoxide Blokken van de de Isolatieschakelaar van de Oxydekeramiek
| Productnaam: | Ceramische Schakelaarblokken/Speciale Functionele Keramiekdelen |
|---|---|
| AL2O3 Inhoud: | 90% - 99% |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Elektrische en Elektronikaalumina Ceramische Huisvesting voor Vacuümboog Dovende Kamer
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Van de het Zirconiumdioxyde de Ceramische Precisie van de slijtageweerstand Componenten 3.9g/cm3
| Productnaam: | Zirconiumdioxyde Ceramische Delen/Structurele het Machinaal bewerken Ceramische Delen |
|---|---|
| Het Tarief van de hitteuitbreiding (10-6K-1):: | 10 |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Hoge het Zirconiumdioxyde Ceramische Delen 6.0g/cm3 3.9g/cm3 van de Hardheidsdichtheid
| Productnaam: | Zirconiumdioxyde Ceramische Delen/Structurele het Machinaal bewerken Ceramische Delen |
|---|---|
| Het Tarief van de hitteuitbreiding (10-6K-1):: | 10 |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
300A geavanceerde Technische Keramiekhuisvesting
| Productnaam: | Relais Ceramische Huisvesting/Ceramische Relaishuisvesting |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Diëlektrische Sterkte 16 KV/mm - 20 KV/mm-Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
| Productnaam: | Zirconiumdioxyde Ceramische Delen/Structurele het Machinaal bewerken Ceramische Delen |
|---|---|
| Het Tarief van de hitteuitbreiding (10-6K-1):: | 10 |
| treksterkte: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Al2O3 van de relaishuisvesting de Ceramische Isolatie 3.6g/cm3-3.9g/cm3 van het Aluminiumoxyde
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Rechthoek Gemetalliseerde aluminiumoxide Gebaseerde Keramiek voor de Schakelaar van EV gelijkstroom
| Naam van het product: | Relais Gemetalliseerde Alumina Ceramische/Ceramische gelijkstroom Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |

