Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 280 producten.
AL2O3 98% het Verwarmen Lage Warmtegeleidingsvermogen van de Elementen het Ceramische Isolatie
| Productnaam: | Alumina Ceramische Isolatie |
|---|---|
| Materiaal: | 98% aluminiumoxyde |
| Dichtheid: | 3.9g/cm3-5.9g/cm3 |
AL2O3 metalliseerde de Ceramische Zegelring ISO14001 van de Isolatie Ceramische Schacht
| Productnaam: | Gemetalliseerde aluminiumoxide keramische ringen / keramische isolatoren voor batterij |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Van het het Aluminiumoxyde van EV HV Relais Gemetalliseerde de Keramiek95% Technische Ceramische Delen
| Productnaam: | Relais Gemetalliseerde aluminiumoxide Ceramische/Ceramische gelijkstroom Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Aangepaste Hoogte - de Ceramische Vervangstukken van het dichtheidszirconiumdioxyde
| Productnaam: | Zirconiumdioxyde Ceramische Delen/Structurele het Machinaal bewerken Ceramische Delen |
|---|---|
| Het Tarief van de hitteuitbreiding (10-6K-1):: | 10 |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Van de de Assemblagemetaal Gesoldeerde Schakelaar van het Antaeus de Douane Geavanceerde Relais Ceramische Ceramische Delen
| Materiaal: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Duurzame keramische behuizing voor druk 10-3 Pa in zware toepassingen
| Chemische weerstand: | hoog |
|---|---|
| Versietijd: | ≤10ms |
| Beschrijving: | Geïsoleerde Alumina Ceramische Huisvesting |
95 Ceramische Elektroisolatiestaaf
| Productnaam: | Alumina Ceramische Isolatie |
|---|---|
| Materiaal: | fijn aluminiumoxyde |
| Dichtheid: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
Glanzige oppervlakte Afwerking Keramische behuizing in witte kleur met een snelle release-tijd ≤10 ms
| Slijtvastheid: | hoog |
|---|---|
| Chemische weerstand: | hoog |
| Beschrijving: | Geïsoleerde Alumina Ceramische Huisvesting |
Purper geavanceerd keramisch behuizingsmateriaal slijtagebestendige voor elektrische voertuigen relais
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Hoge Precisiealuminiumoxide Machinebewerkbare Ceramische Staaf ISO9001
| Productnaam: | aluminiumoxide Ceramische Staven/de Isolatiestaven van het Aluminiumoxyde voor Batterij |
|---|---|
| AL2O3 Inhoud: | 90% - 99% |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |

