Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 280 producten.
Hoog - Gebaseerde Keramiek van de dichtheids de Elektro Ceramische Isolatie 95% aluminiumoxide
| Productnaam: | Elektronische Ceramische Componenten/Elektronische Keramiek |
|---|---|
| AL2O3 Inhoud: | 90% - 99% |
| treksterkte: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
aluminiumoxide van batterij Ceramisch Elektronische Componenten Porselein Anticorrosieve ISO14001
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Al2O3 Ceramische Buisaluminiumoxide Oxydekeramiek Op hoge temperatuur voor Elektrocomponenten
| Productnaam: | Relais Ceramische Huisvesting/Ceramische Relaishuisvesting |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Alumina Oxyde Ceramische Huisvesting voor EV-Hoogspanningsschakelaar
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
95% aluminiumoxide Ceramische Huisvesting voor Relaiscomponenten
| Chemical ingredients: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Use Temp.: | 1650℃ |
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
De slijtvaste aluminiumoxide Gebaseerde Solderende Schakelaar van het Keramiek3.9g/cm3 Ceramische Metaal
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Isolatie Keramische elektronische componenten Geavanceerde technische keramiek
| Productnaam: | Isolatie keramische elektronische componenten geavanceerde ingenieurskeramiek uit China |
|---|---|
| Het Tarief van de hitteuitbreiding (10-6K-1):: | 10 |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Mechanische AL2O3 van de Aluminiumoxidekeramiek 95% ging de Ceramische Plaat van de Waterklep vooruit
| Naam van het product: | Mechanische AL2O3 van de Aluminiumoxidekeramiek 95% ging de Ceramische Plaat van de Waterklep voorui |
|---|---|
| Al2O3 inhoud: | 90% - 99% |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
95% Alumina Gebaseerd Keramiekgeval
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
95% aluminiumoxide Oxydekeramiek/Ceramisch aan de Metaal Gesoldeerde Assemblage van het Schakelaarrelais
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |

