Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 280 producten.
250C Gebaseerde de Keramiek99% Al2O3 van de thermische Schokweerstand Alumina
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Abnormale Machinaal bewerkte Gemetalliseerde Ceramische de Isolatieal2o3 van het Aluminiumoxyde voor Relais
| Productnaam: | Relais Ceramische Huisvesting/Ceramische Relaishuisvesting |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Hoge de Isolatieringen ISO14001 van de Hardheidsaluminiumoxide Gebaseerde Keramiek
| Productnaam: | Gemetalliseerde aluminiumoxide Ceramische Ringen/Ceramische Isolatie voor Batterij |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand:: | 1000M Ω(1000VDC) |
IATF16949 anticorrosieve Precisie Ceramische Huisvesting aan Metaal Solderende Schakelaar voor Elektrisch Autorelais
| naam: | IATF16949 anticorrosieve Precisie Ceramische Huisvesting aan Metaal Solderende Schakelaar voor Elekt |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
De isolatie belt Al2O3 Ceramische de Verbindingen Hoge Intensiteit van de Waterpomp
| Productnaam: | Gemetalliseerde aluminiumoxide Ceramische Ringen/Ceramische Isolatie voor Batterij |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Het Oxydekeramiek van het ivooraluminium aan metaal gesoldeerde schakelaar Geavanceerde Keramiekmaterialen
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
De Keramiekhuisvesting van het relaisaluminiumoxide Solderen Ceramisch aan Metaalassemblage 3.6g/Cm3
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Witte de Isolatieprecisie van het Aluminiumoxyde Ceramische het Machinaal bewerken Zegelring
| Productnaam: | Gemetalliseerde aluminiumoxide Ceramische Ringen/Ceramische Isolatie voor Batterij |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
Slijtvaste Precisie 90% - 99%-Al2O3 Ceramische Delen
| Productnaam: | Geavanceerde Techniekkeramiek/Speciale Technische Ceramische Delen |
|---|---|
| Al2O3 inhoud: | 90% - 99% |
| treksterkte: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
ISO9001 de ceramische Beschermingsbuis metalliseerde Elektro Holle Ceramische Buizen
| Productnaam: | Relais Ceramische Huisvesting/Ceramische Relaishuisvesting |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |

