Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 280 producten.
de slijtvaste aluminiumoxide Ceramische Blokken van de Isolatieschakelaar
| Productnaam: | Ceramische Schakelaarblokken/Speciale Functionele Keramiekdelen |
|---|---|
| AL2O3 Inhoud: | 90% - 99% |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
AL2O3 96% filmt Technische Ceramische Componenten voor Druksensor
| Productnaam: | Ceramische druksensor |
|---|---|
| Materiaal: | 96% aluminiumoxyde |
| Dichtheid: | 3.9g/cm3-5.9g/cm3 |
ISO14001 aluminiumoxide Ceramisch Delenrelais Ceramisch aan Metaal Gesoldeerde Anticorrosieve Schakelaar
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Antimicrobial Erosieprecisie 90% - 99%-Alumina Ceramische Delen
| Productnaam: | Geavanceerde Techniekkeramiek/Speciale Technische Ceramische Delen |
|---|---|
| Al2O3 inhoud: | 90% - 99% |
| treksterkte: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
99 Geavanceerde het Ivoor Technische Ceramische Component van de Techniekkeramiek
| Productnaam: | Geavanceerde Techniekkeramiek/Speciale Technische Ceramische Delen |
|---|---|
| AL2O3 Inhoud: | 90% - 99% |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Hoge de Producten van de het Aluminiumoxidekeramiek van de stijfheidstextuur 99% - dichtheid
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
95% geavanceerde Ceramische Materiële Elektro Ceramische Componenten voor Druksensor
| Productnaam: | Ceramische druksensor |
|---|---|
| Materiaal: | 96% aluminiumoxyde |
| Dichtheid: | 4.1g/cm3-5.9g/cm3 |
Laag Warmtegeleidingsvermogen 99 Al2O3 Ceramische Componenten voor Machtslijnen
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Flexural Sterkte200mpa Gemetalliseerde Alumina Keramiek met Dichtheid 3.6-3.8g/Cm3
| Dichtheid: | 3.6-3.8g/cm3 |
|---|---|
| Thermische expansiecoëfficiënt: | 7.5-8.5x10-6/K |
| Grootte: | aangepast |
aluminiumoxide van de zuurstofsensor Ceramische Isolatie Elektronische Componenten 3.6-3.9g/Cm3
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |

