Alle producten
-
aluminiumoxide Ceramische Componenten
-
Ceramische Huisvesting
-
Gemetalliseerde aluminiumoxide Keramiek
-
Aangepaste keramische onderdelen
-
aluminiumoxide Ceramische Isolatie
-
aluminiumoxide Ceramische Ringen
-
Ceramische druksensor
-
Geavanceerde Technische Keramiek
-
Geavanceerde Techniekkeramiek
-
Ceramische zekering
-
Ceramische Schakelaarblokken
-
Elektronische Ceramische Componenten
-
Ceramisch magnetron
-
Zirconiumdioxyde Ceramische Delen
-
aluminiumoxide Ceramische Staven
-
Mr.FarnAntwoord zeer snel en gemakkelijk te spreken! -
Mr.JacksonDe goede dienst en aardig te spreken.
zoekwoorden [ alumina ceramic components ] bij elkaar passen 300 producten.
Hoge het Magnetron Ceramische IATF16949 Industriële Keramiek van de Stabiliteitsmicrogolf
| Productnaam: | Ceramisch microgolfmagnetron |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumoxide (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Dichtheid: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
AL2O3 aluminiumoxide Buis IATF16949 van de Zekerings de Ceramische Isolatie
| Productnaam: | HVDC Fuse Ceramic / Fuse Ceramic Tube |
|---|---|
| Materiaal: | Alumina (Aluminiumoxyde, Al2O3) |
| Isolatieweerstand: | 1000M Ω (1000VDC) |
3.6-3.9g/cm3 technische Ceramische het Oxydeisolatie van het Huisvestingsaluminium voor HVDC-Schakelaar
| Chemische ingrediënten: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Al2O3 Aluminium Ceramische Dekking voor BYD-Huisvesting van de de Condensator de Automobielzekering van de Hoogspanningsgelijkstroom Zekering
| Materiaal: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Relais Ceramische Shell For Car Battery Charging van de douane het Diëlektrische Verzegelde Grote Capaciteit gelijkstroom
| Materiaal: | Al2o3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
De hoge Ceramische Huisvesting van de Hardheidsprecisie voor Hoogspanningsgelijkstroom Schakelaar
| Chemische ingrediënten: | Al2O3 |
|---|---|
| Max. Gebruikstemperaturen.: | 1650℃ |
| Bulkdichtheid: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
De technische 99% Geavanceerde Materialen 3.92g/cm3 van de Techniekkeramiek
| Productnaam: | Geavanceerde Techniekkeramiek/Speciale Technische Ceramische Delen |
|---|---|
| AL2O3 Inhoud: | 90% - 99% |
| Trek: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Industriële siliconcarbide grafiet smeltkroes voor elektroden in elektrolytische cellen
| density: | 1.6-2.1g/cm ³ |
|---|---|
| Color: | black |
| expansion coefficient: | 2.0-4.0 * 10-6/℃ |
10 kg 20 kg 30 kg Hoge zuiverheid Hoge dichtheid Grote grafiet koolstof smeltkroes
| density: | 1.6-2.1g/cm ³ |
|---|---|
| Color: | black |
| expansion coefficient: | 2.0-4.0 * 10-6/℃ |
Op maat gemaakte klei grafiet smeltkroes Grafiet vacuüm smeltkroes met deksel Grafiet smeltkroes van hoge zuiverheid
| density: | 1.6-2.1g/cm ³ |
|---|---|
| Color: | black |
| expansion coefficient: | 2.0-4.0 * 10-6/℃ |

